پیش بارگذار اجومال

آموزش پیشگیری

آموزش پیشگیری

آموزش پیشگیری در پیش آموز

در سایت پیش آموز انواع :

کلاس  های آموزشی اعم ازتربیت و اختلالات کودک ، مسایل مربوط به  نوجوان، پیشگیری از خود کشی،

درمان اضطراب ، افسردگی، خانواده،روابط بین فردی

مسایل فردی، مشکلات  زناشویی، پیشگیرید از اعتیاد، مسایل حقوقی، میباشد.

در سایت پیش آموز هدف پیشگیری از بروز هرگونه ناهنجاری در سطوح مختلف جامعه بوده،

در مدارس بسیار شاهد آسیب های گوناگونی در کودکان و نوجوانان  هستیم از قبیل جا به جایی مواد مخدر ،  استفاده از مشروبات الکی بصورت مخفیانه،  رد و بدل کردن فیلم های مستهجن و غیره که  پیشگیری از این آسیب ها و رفع آنها مستلزم آموزش صحیح است که در سایت پیش آموز در خصوص آن  صحبت می شود.

در خصوص پیشگیری از آسیب هایی که متوجه زنان سرپرست خانوار است، سایت پیش آموز

کتاب هایی معرفی شده، و همچنین کلاسهای پیشگیری از آسیب های روانی و سلامت روان  برای بانوان، کلاس های آموزش فرزند پروری ، نکات تربیتی مهم، شیوه های ارتباط میان فردی ، راهکار های کنترل خشم ، مشاوره های فردی و گروهی کاهش اضطراب و استرس وجود دارد.

در سایت پیش آموز ، در حوزه ی پیشگیری از آسیب های اجتماعی و درمان افراد آسیب دیده از جهت روان

جلسات گروه درمانی اطلاع رسانی و ثبت نام  می شود . نحوه ی برگزاری این جلسات هم بصورت آنلاین در فضای اسکای روم بوده و هم ( با رعایت پروتکل های بهداشتی ) بصورت حضوری .

موضوع جلسات گروه درمانی در سایت پیش آموز همگی ابتداعا در راستای پیشگیری از آسیب های اجتماعی بوده و بعد از آن در جهت درمان افراد آسیب دیده در موضوعات مختلف.

در سایت پیش آموز در جهت پیشگیری از آسیب های اجتماعی ، پادکست های صوتی قرار دارد، برای افرادی که فرصت مطالعه ی کتاب ندارند ،میتوانند در فرصت هایی که در در طول شبانه روز پیدا میکنند یا زمانهایی که در مسیر هستند، یا زمان های قبل از خواب ، میتوانند پادکست های صوتی را گوش دهند و هم در وقت خود صرفه جویی کرده باشند و هم مطالعه ی سودمندی داشته باشند.

در سایت پیش آموز  آزمون های شخصیت شناسی با تفسیر وجود دارد، که شما میتوانید برای دانستن جنبه های مختلف شخصیت خود از آن استفاده کنید ، و اگر آسیبی متوجه شخصیت شما بود، از مشاوره ی تخصصی بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی کمک بگیرید تا مشکل را برطرف سازید. همچنین میتوانید تفسیر آزمون شخصیت را  برای استخدام دستگاه های اجرایی کشور ارائه دهید.