پیش بارگذار اجومال

دوره انیمیشن های آموزشی

با عرض پوزش ، ما نمی توانیم هیچ دوره ای برای این جستجو پیدا کنیم.

ممکن است بخواهید دوره های ویژه ما را بررسی کنید:

پیشرفته

ورزش در دوران بارداری

500,000 تومان

ورزش در دوران بارداری

پیشرفته
آنچه یاد خواهید گرفت
دسترسی به فیلم دوره بعد از برگزاری به صورت نامحدود
رایگان

آشنایی با بیش فعالی کودکان

1 ساعت
متوسط
آنچه یاد خواهید گرفت
_اموزش مفهوم بیش فعلی
_تشخیص شیطنت عادی با بیش فعالی در کودک
_مشکلات کودکان دارای اختلال بیش فعالی
_راهکار های رفتار با کودک بیش فعال
رایگان

آموزش و آرامش در مادران باردار و نومادران

6 ساعت
متوسط
آنچه یاد خواهید گرفت
از جمله مزایای این کلاس‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
این کلاس‌ها برای والدین پرمشغله گزینه بسیار مناسبی است.
شرکت در کلاس‌های آنلاین برای افرادی که ماه‌ های آخر بارداری را می‌گذرانند و نمی‌توانند از خانه بیرون بروند، بسیار مناسب است.
کلاس‌های آنلاین امکان شرکت در کلاس‌های بارداری را برای خانم‌های بارداری که از همان ماه‌های اول بارداری توسط پزشک استراحت مطلق شده‌اند، فراهم می‌کند.
هر زمان که بخواهید امکان دسترسی به فیلم‌های آموزشی پخش شده در کلاس را خواهید داشت.
پدران تمایل و مشارکت بیشتری برای حضور در کلاس‌های آنلاین نشان می‌دهند.
ویژه
رایگان
همه سطح‌ها

کودک عصبانی

رایگان

کودک عصبانی

1 درس
2 ساعت
همه سطح‌ها
آنچه یاد خواهید گرفت
همانطور که در عناوین تدریس ذکر شده ، خشم کودک نمود های رفتاری مختلفی دارد، هدف شرکت در این دوره، شناسایی خشم، شناختن عواملی که خشم کودک را برمی انگیزد و راهکارهایی برای کنترل ان است.
متاسفانه اکثریت والدین به اشتباه کلمه تربیت را با واژه تنبیه و به ویژه تنبیه بدنی اشتباه می گیرند. و در برابر کوچک ترین اشتباه کودک و نوجوان خود بزرگ ترین تنبیه را برای او در نظر می گیرند. بنابراین همین خشونت در مقابل خشونت می تواند موجب خشونت مضاعف شود و حس انتقام جویی و کینه را در فرزند ما ایجاد کند.برای فرو نشاندن خشم نیاز به یک سلسله اقدامات منطقی است که بتوان رفتار پرخاشگرانه را اصلاح کرد.​
رایگان

چه کار کنم کودکم خوب بخوابه؟ (بررسی مشکلات خواب کودک)

1.5 ساعت
همه سطح‌ها
آنچه یاد خواهید گرفت
برطرف شدن مشکلات خواب کودکان یکی از دغدغه های مهم والدین است که با این آموزش تا حد زیادی برطرف میشود اینکه والدین بدانند از چه سنی محل خواب کودک را جدا کنند، اقدام مهمی است که به اندازه ی آموزش اعتماد به نفس به کودک دارای اهمیت میباشد.زمانی که والدین در سن مناسب محل خواب کودک رو جدا کنند،از بروز بسیاری از وابستگی های روانی نا به جا در خود و کودک جلوگیری به عمل می اید.مقابله با ترس کودک در خواب و شناسایی عوامل اضطراب و کابوس در کودک، اقدام مهمی است که از بروز آسیب های روانی کودک جلوگیری میکند و با تشخیص به موقع این اضطراب ها میتوان درمان کار امد تری را انجام داد .
با شرکت در این دوره ی آموزشی ،جواب سوالات خود را در خصوص خواب و فرایند های ان و پیشگیری از بروز آسیب های روانی کودک ،بگیرید​
رایگان

از لجبازی کودکم خسته شدم! (راهکارهای مقابله با لجبازی کودک)

1.5 ساعت
همه سطح‌ها
آنچه یاد خواهید گرفت
با شرکت در این دوره انتظار میرود که رفتار مخرب کودک رو شناسایی نموده و برای اصلاح ان از راهکار هایی عملی که اموزش داده شده اند استفاده کنید
در این دوره یاد میگیریم که از کدام شیوه ی فرزندپروری برای کودکمان استفاده کنیم تا در عین مهربان بودن، مقتدر باشیم.
می اموزیم که رفتار های کودک خیلی اوقات بازتاب کامل رفتار و شیوه ی تربیتی و عملکردی ماست ، که با تغییر در سبک فرزندپروری و نوع نگرش مان کودک،میتوانیم رفتارهای نا خوشایند کودک را بدون هیچ تنبیهی،اصلاح کنیم​
رایگان

دلبندم؛خجالت نکش (مقابله با کمرویی کودک)

1.5 ساعت
همه سطح‌ها
آنچه یاد خواهید گرفت
راهکارهایی که بواسطه ان متوجه شوید که ایا کودک خجالتی و کم رو است یا تحت تاثیر عوامل رشدی قرار دارد؟
برخی اوقات زمینه های ارثی با عوامل محیطی تقویت می شود که از جمله این عوامل می توان به تجربه های کودک، یادگیری از محیط و سرکوب اعتماد به نفس شان به وسیله ی اطرافیان بزرگسال به خصوص والدین عنوان کرد.
یکی دیگر از عوامل تقویت کننده کمرویی کودک، انتظار بیش از حد والدین از کودک است. زمانی که والدین بیش از حد ظرفیت و توان کودک از او انتظار داشته باشند و کودک نتواند ان را براورده کند، بین خود وجودی و خود ارمانی او فاصله ایجاد شده و باعث بروز کمرویی ناشی از عدم اعتماد به نفس و بوجود آمدن طرحواره ی نقص و شرم در کودک میشود . کودک به این باور میرسد که “من دوست داشتنی نیستم” یا “من کارآمد نیستم”.
با دانستن این موضوع والدین باید در رفتار خود تعادل ایجاد کرده و مهارت های برخورد با کودک را آموزش ببینند تا برچسب نامناسب به فرزند خود نزنند و باعث بروز آسیب های روانی و رفتاری در او نشوند.
در این دوره به این آسیب ها و چگونگی رفتار صحیح والدین در برخورد با کودک میپردازیم​